עיצוב ישראלי ברשת  

הופ - עיצוב ישראלי ברשת. כל האתרים הישראליים העוסקים בעיצוב, איור צילום ואנימציה. בואו להגיב ולתת ציונים!


אודות

יש די הרבה מעצבים בארץ. וצלמים, ומאיירים ואדריכלים. הרבה מהם טרחו והקימו אתר, אבל הדרך היחידה למצוא את האתר שלהם ולהציץ בעבודות היא להרים טלפון – "תגידו, מה הכתובת של האתר שלכם ?". אחרת לא תמצאו את האתר לעולם (לעולם! אתם שומעים אותי? לעולם!)

קשה. קשה מאוד למצוא אתרי עיצוב בארץ. לפעמים האתרים כתובים בפלאש, ולא מופיעים בגוגל. לפעמים הם כתובים באנגלית וחיפוש השם בעברית לא מגלה כלום. אולי אתם מכירים את השם של המעצב, אבל אין לכם מושג באיזה סטודיו הוא עובד. ואז סוף סוף מוצאים את האתר, והוא בכלל לא מעודכן (למה לי לעדכן? אף אחד לא מוצא את האתר שלי גם ככה).

רוצים עוד בעיה ? המאייר הקבוע שלכם נסע להודו. המחליף הקבוע שלו עסוק מעל הראש. מאיפה תביאו עכשיו מאייר חדש ? לא היה נחמד אם היתה רשימה מוכנה של מאיירים ?

מספיק להתלונן. גם אני נתקלתי בכל העניינים האלה, והחלטתי לעשות משהו – את האתר הזה.

אתר Hoop מנסה לרכז בתוכו את הרשימה של כל העוסקים בעיצוב בארץ (וגם מאיירים וצלמים ואנימטורים ואדריכלים ופרסומאים) – זאת אומרת, כל אלה שיש להם אתר. לכל אחד מהם יש דף פנימי בו אפשר להוסיף תגובות.
ישנה גם שורה נוספת שנקראת "מי בסטודיו", ובה אני מנסה לרשום את השמות של המעצבים שבאותו מקום. אם פגשתם מעצב ואתם לא יודעים היכן הוא עובד, אולי תוכלו למצוא אותו כאן.

אני מקווה שעם הזמן תיווצר כאן רשימה חיה ומעודכנת, שאפשר יהיה לסמוך עליה. אני מקווה שהרבה יהלומים חבויים יצאו לאור ושלכולם תהיה מלא עבודה. הרבה מאוד תלוי בכם -  הוסיפו תגובות ענייניות וביקורת בונה, ויהיה לנו כאן אחלה דבר.

קצת קרדיטים:

האתר עובד על מערכת Wordpress (בגירסה האנגלית, עם תוספות התרגום של רן יניב הרטשטיין).
מערכת ההצבעה מבוססת באופן כללי על Unobtrusive AJAX Rating Bar של ריאן מאסוגה.
הטפסים באתר נוצרו בעזרת הפלאגין המעולה Cforms II של Delicious Days
ועוד פלאגינים רבים מספור, במיוחד של לסטר צ'אן

תודה מיוחדת לתומי קלמנטס מסטודיו אוי! על הלוגו החדש שהחליף את הלוגו המכוער, ולעודד עזר על הפונט "מעודד פשוט" שמעטר את האתר.

האתר עוצב, תוכנת ונכתב ע"י מתי מריאנסקי (זה אני)