עיצוב ישראלי ברשת  

הופ - עיצוב ישראלי ברשת. כל האתרים הישראליים העוסקים בעיצוב, איור צילום ואנימציה. בואו להגיב ולתת ציונים!


לאתר פונטייפ

תמונה מתוך: פונטייפ (מי בסטודיו? פונטייפ) / נצפה 10,826 פעמים

3 תגובות לפונטייפ

 1. Unregistered ירונימוס

  אליהו פריד, הטיפוגרף של סטודיו פונטייפ הוא חבר שלי, אדם צנוע ונהדר, וגם מעצב פונטים מוכשר. יש לו כמה פונטים מרתקים שאני אשמח מאוד לעבוד עמם. מתוך היכרות אישית עם הפונטים שלו, אני יכול גם להצביע על סטנדרטים גבוהים של יצירת פונטים, הכוללים משקלים מרובים, אותיות טקסט טובות לקריאה, ניקוד ומספור ואופציות נוספות של אופןטייפ.

  אני במיוחד אוהב את "אלקטרובוטיקה", את "פגסוס" (שהולך טוב מאוד עם הלווטיקה), ואת "תמר".

 2. Unregistered י.ד.

  גם אני מכיר את אליהו פריד, איש יקר עם המון ידע. מתוך שיחות איתו למדתי על טיפוגרפיה יותר ממה שלמדתי במכללה 3 שנים.
  יש לי חבילה של 60 משקלים שרכשתי מפונטייפ ומרוצה עד הגג.
  הפונטים כולם תומכים ניקוד מדוייק (וגם יש לי 2 משקלים של ארץ הצבי שתומך ניקוד וטעמים ועוד כל מיני ממתקים). כלקוח גם אצל שאר החברות, השירות של פונטייפ הוא הרבה מעבר למקובל אצל האחרים. הפונטים שאני הכי אוהב נפש-פגסוס-פרוגטקסט-בשימחעס-פנינה.
  הוא גם הראה לי דוגמא של "נצח" ו"ניולטר" עדיין לא יצאו לאתר, הפונט נצח הוא פונט מקראי יפהפה, וחכו ל"ניולטר" זה כבר פונט שאני משתוקק אליו.
  אחד כזה צריך לשכנע שיעביר מסלול טיפוגרפיה באחד המכללות, הוא טיפוגרף אמיתי.

 3. Unregistered אברומי

  גם אני רכשתי עכשיו חבילה וזה פשוט נפלא להשתמש בהם יש כמה כתבים שהתחברתי אליהם זה הפונט בשימחעס והפונט המדהים פנינה ונפש פרוגטקסט גולד תמר זרקא וניולטר
  אני חושב שמלבד היות הפונטיים מאוד מדוייקים וטובים לעין יש מעלה גדולה שכשאני מכין מודעה אני לא צריך להשתגע ולחפש כמה פונטיים שיתאימו למודעה פשוט אני משתמש במודעה אחת עם פונט אחד על כמה משקליו והמודעות נראות יופי אני מקבל יותר פידבקים :)