עיצוב ישראלי ברשת  

הופ - עיצוב ישראלי ברשת. כל האתרים הישראליים העוסקים בעיצוב, איור צילום ואנימציה. בואו להגיב ולתת ציונים!


לאתר סטודיו גם וגם

תמונה מתוך: סטודיו גם וגם (מי בסטודיו? יפעת ומורן דיין) / נצפה 7,541 פעמים

9 תגובות לסטודיו גם וגם

 1. Unregistered עדו פרץ

  נהנתי לעבוד עם יפעת, מחדות ומהירות ההבנה שלה ומתחושת עבודת הצוות שהיא מקנה,
  ואני בטוח שכל מקום ייתרם מהכשרון, היצירתיות, המוטיבציה וההנאה שהיא מביאה איתה.

  עדו פרץ
  יחסי ציבור ופרסום
  הוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר

 2. Unregistered Captain Avner Even-Zohar

  Yifat is a most talented illustrator and designer. Her creativity knows no boundaries; she has an abundance of ideas and themes that could enhance any project. In addition she is also professional, reliable and above all personable- consequently it is fun to work with her. I am confident that you will benefit from her inventiveness and talents the same way I did.
  Kind regards,
  Captain Avner Even-Zohar
  Professor and Chair of the Department of Hebrew Studies
  Monterey, CA .
  website: http://www.CaptainAvner.com/

 3. Unregistered ערן דוד בדינרי

  בתום עבודה ארוכה על יצירתי חיפשתי את המעצב הנכון על-מנת לבצע את שלב ההפקה שהוא שלב קריטי – הוא הקובע כיצד יעברו הדברים מהאמן אל הקהל. לאחר סלקציה רבה הגעתי ליפעת משום שהתרשמתי מאד מעבודותיה. בחירתי התבררה כמוצלחת ביותר. יפעת מצוידת ביצירתיות ובכישרון, היא קשובה ורגישה לצורכי הפרויקט, ולא פחות חשוב – היא סבלנית ואדיבה. אני ממליץ עליה בחום ובלב שלם לכל אדם המבקש עיצוב עבור דבר-מה היקר לו ואשר מצפה לזכות לתשומת הלב הראויה מכל הבחינות.
  ערן דוד בדינרי,
  מוזיקאי וסופר

 4. Unregistered מיכל בכר

  יפעת דיין הצטרפה לצוות המעצבים שעובדים עם הוצאת הקיבוץ המאוחד. עבדתי עמה על שני ספרים שערכתי, "לנצח" ו"החיים השניים הקצרים של ברי טאנר" ואני חייבת לציין את המקצוענות,הזריזות, תשומת הלב לפרטים הקטנים, היצירתיות, והסובלנות האין סופית שבה היא ביצעה את עבודתה. מיותר לציין שעד מהרה כל עורכי ההוצאה החלו לפנות אליה בבקשות לעבודה גרפית… כן ירבו!

  מיכל בכר
  הוצאת הקיבוץ המאוחד

 5. Unregistered אבנר גלילי

  יצא לי לעבוד עם יפעת דיין עוד בתקופה שעבדה כגרפיקאית בדפוס מדע, שם התחילה לעבוד מולי בביצוע גרפי לספרי ילדים. די הצטערתי כשעזבה, שמחתי לשמוע ממנה שהיא מעמידה את עצמה לרשות ההוצאה מחדש, והפניתי אותה לעורכי ההוצאה לכל עבודות העיצוב והביצוע שנדרש להן. עד כה יפעת מספקת את הסחורה – בעיקר בהשקעה שלה בעיצוב וביצוע קטלוג ספרי הילדים והנוער של ספרית פועלים – הקיבוץ המאוחד שהודפס זה עתה לשבוע הספר.
  אבנר – הפקה גרפית של ספרי ילדים
  הוצאת הקיבוץ המאוחד/ספרית פועלים

 6. Unregistered חזי שטרנליכט

  בחרנו לעבוד עם יפעת דיין אחרי ניפוי שיטתי של מאות מעצבים גרפיים. אנחנו שמחים מאוד על הבחירה לעבוד עם יפעת וסטודיו גם וגם. ההחלטה התבררה כהחלטה מעולה. יפעת ביצעה את העבודה על הצד הטוב ביותר. היא כבר זכתה למחמאות רבות מצד גורמים רבים, חלקם בעלי ותק גדול בענף הדפוס והפרסום.

  יפעת דיין עיצבה את הספר שהוצאנו לאור. השקיעה ונתנה לנו תוצאות מעולות, יותר טובות אפילו מהחזון שדמיינו כשסיימנו לכתוב את הספר. באשר לדרך העבודה: יפעת עומדת בזמנים, חרוצה וזמינה. בכל שרשרת האספקה של ניהול הוצאה לאור, הצד של סטודיו גם וגם היה האמין והאיכותי שנתקלנו בו.

  ממליצים בחום לעבוד עם יפעת דיין וסטודיו גם וגם.
  בברכה,
  חזי שטרנליכט
  הוצאת כוכביא

 7. Unregistered כרמית גלבוע

  ברצוני לציין את עבודתה המדהימה והמקצועית של המעצבת יפעת דיין שעיצבה את כריכת ספר הפנטסיה מד"ב שכתבתי(ראשון בסדרה) היוצא בהוצאת עם עובד. לכל אורך התהליך, יפעת גילתה מסירות, סבלנות והשקיעה רבות הן בעיצוב סקיצות והן בכריכה המוגמרת. בהזדמנות זו אציין, שבחרתי לעבוד עם יפעת, מכיוון שהתרשמתי מאוד מתיק העבודות המקסים שלה. אני מודה לה על הליווי וההשקעה ומאחלת לנו המשך עבודה פוריה ומוצלחת.
  בברכה,
  כרמית גלבוע
  סופרת הסדרה "ייעודו של דן"/הוצאת עם עובד

 8. Unregistered ערן אורנשטיין

  הגעתי ליפעת דרך המלצה של חבר, ובזכות הגישה המקצועית והשירותית שהפגינה בשיחת טלפון החלטתי לשכור את שירותיה. תוך עמידה מדוייקת בלו"ז שביקשתי התקבלה עבודה ברמה גבוהה, כולל התייחסות מכובדת לדרישותי בכל חלק מהתהליך.
  מאחל לכל בעלי המקצוע לדעת להתנהל מול לקוח בצורה כזו ולהגיע לרמת תוצר כפי שיפעת סיפקה. ממליץ בחום.

 9. Unregistered יעל שכנאי

  יפעת מעצבת עבור הוצאת רימונים, כבר כמה שנים. הספרים בעיצובה נראים נפלא. הם מדויקים, הם יצירתיים, הם מוקפדים. ספרים בעיצובה נמכרים מאוד ובכל פעם מחדש אנחנו מגלים שהבחירה לעבוד איתה עוד ועוד, משתלמת מכל הבחינות. יפעת מדייקת, מסורה, חרוצה, מהירה והכול לא על חשבון איכות אלא בנוסף לאיכות העיצובית שלה. ממליצה על שירותיה בחום רב.

  יעל שכנאי
  רימונים הוצאה לאור