עיצוב ישראלי ברשת  

הופ - עיצוב ישראלי ברשת. כל האתרים הישראליים העוסקים בעיצוב, איור צילום ואנימציה. בואו להגיב ולתת ציונים!


לאתר אירה גינזבורג

תמונה מתוך: אירה גינזבורג (מי בסטודיו? אירה גינזבורג, אייל צאום, יוליה סטפנוב) / נצפה 6,328 פעמים

תגובה אחת לאירה גינזבורג

 1. Unregistered בוריס

  חברת המיתוג אירה גינזבורג קיימת כדי ללוות את לקוחותיה בתהליכי מיתוג וקריאייטיב מורכבים, ולהבטיח עבורם תוצאה מיטבית. אנו מאמינים שכל אתגר ניתן לפתרון יצירתי. זה מה שאנחנו יודעים לעשות – לתרגם את עולמנו למסרים פשוטים, תקשורתיים ואסטטיים. אנחנו נותנים לך כלים להיות מובן, נגיש ויחודי.

  מזה 12 שנים, אנו מספקים ללקוחותינו בארץ ובחו"ל פתרונות לאתגרים שונים ומגוונים. החזון שלנו הוא יצירת עולם בו המסרים הם פשוטים וטבעים יותר, בהיותם תנאי בהצלחתו של כל ארגון.

  לדעת לשאול, זו מיומנות. ובעולם רווי אפשרויות, צריך קודם כל לשאול את השאלה שתוביל לפתרון המתאים ביותר. התהליך אצלנו מתחיל בשאלה ובמחקר, ממשיך בניתוח ומסתיים בפתרון. הלקוח הוא שותף לתהליך החשיבה, בו דבר אינו מובן מאליו.

  מה שמבדיל אותנו הוא שאנו מאמינים בתהליך כולל ומקיף, בהבנה עמוקה של הלקוח וצרכיו, וביצירת פתרון מותאם ייוחדית עבורו. אנו מלווים את לקוחותינו בכל פעילות, מתוך תפיסה של שותפות ביצירה

  חברת אירה גינזבורג למיתוג וניהול קריאייטיב היא מחברות המיתוג הבולטות בארץ. עם לקוחות המשרד נמנים חברות מובילות במשק הישראלי והאירופאי, ארגונים ציבוריים ומוסדות ממשלתיים, עמותות וארגונים חברתיים.